Sandėlyje: nėra
20000 €

​Šio tipo požeminė apsaugos sistema, skirta apsaugoti žmones nuo sunkiųjų ginklų atakų.

Slėptuvė pagamintas iš medžiagos, kuri užtikrina vandens nepralaidumą, ilgaamžiškumą ir lengvumą. Korpuso medžiagai,ne vienerius metus, kartu su mokslininkų grupe, buvo kuriami specialūs priedai ir skirtingos šių priedų sudėtys. Ilgamečio darbo rezultatas - išgautos unikalios sąvybės, kurių negali pasiūlyti kiti gamintojai. Medžiaga tinkama naudoti beveik bet kokioje aplinkoje – saugi naudojimo temperatūra svyruoja nuo -80 iki +60 laipsnių Celsijaus. Produktas buvo sėkmingai išbandytas seismologiškai aktyviose srityse. Slėptuvės korpuso gamybai yra naudojama medžiaga, saugi kontaktui su žmonėmis.

Slėptuvės savybės daugiausia priklauso nuo trijų veiksnių:

  • statybai naudojamos medžiagos;
  • naudojamo korpuso profilio;
  • įrengimo gylio.

Mūsų siūloma slėptuvė apima specialios paskirties modulius ( video: https://www.youtube.com/watch?v=4CBhWexPh6w ), kurių kiekvienas yra sukurtas tam tikrai paskirčiai, pavyzdžiui, įskaitant, bet neapsiribojant, miegamasis, virtuvė, prausykla, tualetai, sandėlys, šaldymo kamera / šaldiklis, technologinė patalpa ir kt. Be to, pagal kliento pageidavimus gali būti sukurtas visiškai naujas specialios paskirties modulis. Kiekvieną modulį galima naudoti kaip atskirą slėptuvę arba naudoti kaip didesnės slėptuvės sistemos dalį, sudarytą pagal užsakovo pageidavimus. Be standartinės įrangos, slėptuvėje gali būti sumontuotos papildomos sistemos, tokios kaip oro ir vandens valymo sistemos ir kt.

Visi standartiniai moduliai gali būti gabenami įprastais sunkvežimiais – modulių išoriniai matmenys ir svoris atitinka visas įprasto vežimo keliais teisės aktų normas. Standartinių modulių svoris yra 2-3 tonos, todėl moduliams pakrauti ir iškrauti gali būti naudojami net ekskavatoriai ( video: https://www.youtube.com/watch?v=l9f7Ig916Gc ) , naudojami montavimo tranšėjos kasimui. Vieno standartinio modulio montavimas užtrunka apie 1,5h, tai apima visas operacijas nuo atvykimo iki statybvietės ir išvykimo iš ten (montuojant slėptuvių sistemą, montavimo laiko sąnaudos priklauso nuo sistemos sudėtingumo).

Atskiras slėptuvės modulis arba sudėtingesnė slėptuvių sistema gali būti lengvai perkeliama, kai tam tikroje vietoje sistemos paslaugos nebereikalingos. Galimybė pakartotinai naudoti slėptuvę skirtingose ​​vietose yra vienas iš tokio tipo sistemos privalumų. Montavimo ciklų skaičius neribojamas.

Realūs bandymai parodė, kad korpusui su specialiais priedais, pakanka 2 m montavimo gylio, kad apsaugoti nuo 155 mm sprogstamųjų sviedinių. Taigi šio tipo slėptuvės, puikus pasirinkimas naudoti visose pilietinėse, karo ir krizių srityse. Estijos ginkluotosios pajėgos 2014 m., su šio tipo slėptuve, atliko bandymus su įvairių tipų sunkiaisiais ginklais ( video: https://www.youtube.com/watch?v=rTWgeutfmjU ). Visi bandymų rezultatai buvo atliekami pagal keliamus NATO reikalavimus, pripažinti teigiamiais ir patenkino visus ilgo darbo lūkesčius. Atliktų bandymų rezultatai buvo užfiksuoti ir pateikti Tartu universiteto Bandymų centro darbo aplinkos laboratorijos išsamioje ataskaitoje.

Mūsų slėptuvių sistemos pranašumai yra šie:

  • nelaidumas vandeniui;
  • lengvas, mobilus, greitas montavimas;
  • greitas perkėlimas į kitą vietą;
  • galimybė naudoti pakartotinai kitoje vietovėje;
  • galimybės komplektuoti sistemą pagal porekį.