Beveik visi šiuolaikiški namai skiriasi nuo statytų prieš trisdešimt ar daugiau metų. Atsirado ,,protingi“ statiniai, įgyvendinami modernūs statybos sprendimai, naudojamos naujos medžiagos. Visa tai išstūmė senus, laiko patikrintus dalykus: garažą, palėpę, rūsį. Pagrindiniai argumentai – brangu, nenaudinga, neekonomiška. Ar šis paaiškinimas visada yra teisingas? Keičiantis žmogaus gyvenimui, gali keistis ir jo aplinkos suvokimas. Tada sakoma:

  • brangu, bet pinigai uždirbami;
  • kas atrodė nenaudinga, tapo naudinga, nes trūksta vietos;
  • neekonomiška, nuostolinga, bet yra sentimentai tėvų gyvenimo būdo prisiminimui.

Apie rūsį. Seniau rūsys buvo neatsiejama senelių, tėvų sodybos, ūkio, sodo dalis. Dabar poreikis šiam statiniui vėl atsiranda. Rūsyje norima sandėliuoti daržoves bei vaisius, pačių paruoštas maisto atsargas, kolekcinius vyno butelius.

Dauguma šiuolaikiškų namų statomi be rūsio. Priežastis – brangu, jeigu naudojamos kokybiškos medžiagos ir meistrai savo darbus atlieka sąžiningai. Dėl rūsio, statyba užtrunka ilgiau ir išlieka tikimybė, kad gali būti bėdų dėl gruntinio vandens. Ką daryti, jeigu šis statinys Jums reikalingas? Siūlome puikų pasirinkimą – besiūlį, plastikinį rūsį, užtikrinantį 100% sandarumą nuo gruntinio vandens pratekėjimo, drėgmės ir pelėsio.

Šis rūsys gali būti montuojamas ir Jūsų sklypo teritorijoje, ir po namu (prieš statant pastatą). Plastikinis rūsys yra pagamintas iš maistinio polietileno, neišskiria kenksmingų, toksiškų medžiagų, pasižymi 100% hidroizoliacinėmis savybėmis. Jame įrengtos medinės grindys, lentynos, apšvietimas ir ventiliavimo sistema, apsauganti nuo drėgmės kaupimosi ir pelėsio susidarymo. Šio rūsio įrengimas užtruks tik vieną ar dvi dienas.  Ekologiškas rūsys, tinkamai ekspluatuojamas, tarnaus daugiau nei 100 metų. Taigi Jūsų įsigytas „amžinas šaldytuvas“, kuriuo galėsite naudotis tuoj pat po įrengimo, tikrai bus Jums naudingas.

Apie mus rašo: